mapka nasza firma
Jesteśmy jednym z większych producentów wyrobów mosiężnych na polskim rynku. Wykonujemy wyroby z prętów mosiężnych MO 58 wg PN.
nasze produkty

Ofertę naszą kierujemy w głównej mierze do odbiorców hurtowych oraz świadczymy usługi kooperacyjne na wykonywanie różnego typu elementów.

wdrozeniowy

Zapytanie ofertowe

na zakup najnowszej generacji urządzeń niezbędnych dla wdrożenia do seryjnej produkcji innowacyjnego przepływomierza do regulacji czynnika grzewczego stosowanych w układach centralnego ogrzewania podłogowego chronionego wzorem użytkowym  1/11/2017 

linki do podrania :

Zapytanie ofertowe nr, 1/11/2017

załacznik nr 3 oświadczenie -o -niepowiązaniu

załacznik nr 2d do zapytania ofertowego

załacznik nr 2c do zapytania ofertowego

załacznik nr.2b do zapytania ofertowego

Załącznik nr 2a do zapytania ofertowego

 

 

 

 

 

01.

Przepływomierz i złączki proste

Opatentowane rozwiązania Finish-A

Wśród wytwarzanych przez nas produktów znajdują się między innymi elementy pomocne przy dzieleniu obiegów hydraulicznych (zwrotnice hydrauliczne i sprzęgła hydrauliczne), a także różne typy złączek (na przykład złączki proste, złączki do solarów i złączki pex). Wiele z naszych wyrobów zostało opatentowanych. Jest wśród nich wykonany niemal w całości z mosiądzu przepływomierz do ogrzewania płaszczyznowego, a także przyłącze wodomierza. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty, a także do kontaktu z przedstawicielem Finish-A.
02.
Zawór odcinająco-regulujący
 
Zawór odcinająco regulujący 1/2' firmy Finish-A wykonany jest z mosiądzu Mo 58 montowany na rozdzielaczach do ogrzewania płaszczyznowego jak i do ogrzewania grzejnikowego Składa się on z dwóch części korpusu zaworu i nipla 3/4' / 1/2' Fi 18 służącego do podłączenia rury Pex lub CU .za pomocą złączek .
Zawór ten służy do całkowitego odcięcia  i regulacji przepływów w pętlach grzewczych lub w grzejnikach , regulacja polega na zdjęciu czerwonego kapturka z zaworu i za pomocą klucza imbusowego  nr 6 ,kręcąc w lewo zwiększamy przepływ ,a kręcąc w prawo zmniejszamy aż do całkowitego zamknięcia .
03.
Zaworek odpowietrzający

 

Zaworek odpowietrzający naszej produkcji  jest  to  produkt  w całości wykonany z mosiądzu MO 58 nie posiada żadnych elementów z tworzyw sztucznych  co wyróżnia go z pośród innych podobnych na rynku ,ma  szerokie zastosowanie w branży instalatorskiej do odpowietrzania różnego rodzaju instalacji grzewczych ,solarnych jak i chłodniczych. Posiada różnorodność gwintów  calowych i metrycznych, może występować  tradycyjnie w formie mosiężnej jak i chromowanej jako uzupełnienie np. grzejników łazienkowych. 

 

04.
Przepływomierz
 
 

Przepływomierz do ogrzewania płaszczyznowego opatentowany przez  firmę Finish A jest wykonany w 95% z mosiądzu Mo 58 co pozwala na wielokrotne i  długotrwałe użytkowanie , dzięki zastosowaniu mosiężnego korpusu gwint przepływomierza nie ulega sklejaniu i odkształceniu jak to jest w przypadku korpusu z tworzywa ,tylko część wskaźnikowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa odpornego na wysoką temperaturę

 

Przepływomierz ten składa się z dwóch części  nipla 3/4' / 1/2' Fi 18  który służy do podłączenia rury pex lub Cu za pomącą złączek .Druga część składa się z  korpusu ruchomego z częścią wskaźnikową za pomocą której regulujemy przepływ cieczy od 0 do 4 litrów na minutę ,chwytając palcami za część moletowaną korpusu i kręcąc nim w lewo zwiększamy przepływ , a kręcąc w prawo zmniejszamy przepływ cieczy co odczytujemy na skali.

 

05.
Przyłącze wodomierza
 
 
 
 
Przyłącze   wodomierza   jest   to  urządzenie
przy pomocy którego można  w bardzo prosty
sposób    bez    rozbiórki     instalacji 
zamontować  licznik wodomierza.
 
 
Przyłącze to montuje się  w miejsce głowicy
gniazda  zaworu  odcinającego istniejącą 
instalację.    Obejście    dostępne    jest  w 
wielkościach  1” ,  3/4”, 1/2”    [gwint  gniazda
zaworu].